تدویر برنامه آگاهی دهی از حق و قانون دسترسی به اطلاعات در کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

najib_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۱:۱۵
aic

این برنامه با حضوری آمرین و کارمندان کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، محترم محمد حسن پویا مشاور حقوقی و محترم جعفر ایشانی کارشناس آگاهی عامه کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظوری بلند بردن سطح آگاهی از حق و قانون دسترسی به اطلاعات و تهسیل روند اطلاع رسانی در کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برگزار گردید.

در نخست آقای کفایت الله عبادی، آمر روابط عامه و دسترسی به اطلاعات کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی گفت: دسترسی به اطلاعات یک حق بشری و از مؤلفه‌های نظام دموکراتیک است. وی، به بهبود وضعیت دسترسی به اطلاعات تأکید کرده و از اطلاع رسانی و ارایۀ اطلاعات به متقاضیان به اسرع وقت اطمینان داد.

سپس آقای ایشانی، با توضیح پرزینتیشن در مورد اهداف قانون، اهمیت حق دسترسی به اطلاعات، فعالیت های کمیسیون، نشر سالانه اطلاعات، وظایف وصلاحیت های کمیسیون، طرز دسترسی به اطلاعات، حمایت اشخاص، میعاد ارایه اطلاعات، روش ارایه اطلاعات، مسؤولین اطلاع رسانی، وظایف مسؤول اطلاع رسانی در ادارات، ممنوعیت دسترسی به اطلاعات، شکایت و طرز رسیدگی به آن نزد کمیسیون، تخلفات و مؤیدات تأدیبی و مصئونیت اشخاص و سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات معلومات مفصلی را ارایه نمود.

در آخر آقای پویا، به پاسخ های اشتراک کنندگان پاسخ ارایه کرد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۰ - ۱۱:۱۵
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی از حق و قانون دسترسی به اطلاعات در کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی

این برنامه با حضوری آمرین و کارمندان کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، محترم محمد حسن پویا مشاور حقوقی و محترم جعفر ایشانی کارشناس آگاهی عامه کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظوری. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۹ - ۱۴:۴۹
Background image

کنفرانس اهمیت حق دسترسی به اطلاعات و نقش نهادهای تحصیلی در آموزش آن

کنفرانس اهمیت حق دسترسی به اطلاعات و نقش نهادهای تحصیلی در آموزش آن، از سوی پوهنتون با ختر با همکاری کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظور ترویج و تقویت فرهنگ دسترسی به اطلاعات، تدویر یافت. . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۶ - ۱۳:۲۹
Background image

جلسه مشورتی و نظر خواهی بین کمیسیون های مبارزه با فساد اداری و دسترسی به اطلاعات

این جلسه با حضور محترم عین الدین بهادری رییس، مشاورین و آمرین کمیسیون دسترسی به اطلاعات و سید محمد هاشمی عضو کمسیون مبارزه با فساد ادرای و هیئت همراه شان در دفتر کمیسیون دسترسی به. . .

برگشت به اخبار