تشریح سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات در مجلس هماهنگی شبکه زنان افغان

najib_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۲۳
aic

کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظور شناسایی سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات سلسله برنامه های اختصاصی را روی دست گرفته تا سطح آگاهی از این سیستم بلند رفته و درنهایت تعداد زیاد از افراد بتوانند از طریق این سیستم به راحتی، اطلاعات دریافت نمایند.

به همین منظور سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات در مجلس هماهنگی شبکه زنان افغان به صورت مفصل، به اشتراک کنندگان به صورت آنلاین تشریح گردید.

ابتدا ولی الله مصباح مشاور تخنیکی کمیسیون دسترسی به اطلاعات تمام بخش های سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات را به صورت آنلاین توضیح نموده و کار عملی روی چگونگی تقاضا و ارایۀ اطلاعات صورت گرفت.

در اخیر ضمن پاسخ به سولات اشتراک کنندگان، نظریات و پیشنهادات آنان استماع گردید.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۹:۲۳
Background image

تشریح سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات در مجلس هماهنگی شبکه زنان افغان

کمیسیون دسترسی به اطلاعات به منظور شناسایی سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات سلسله برنامه های اختصاصی را روی دست گرفته تا سطح آگاهی از این سیستم بلند رفته و درنهایت تعداد زیاد از افراد. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۳ - ۱۴:۴۹
Background image

تدویر برنامه آگاهی دهی برای ریاست های سکتوری، ولسوالان و نهاد های همکار ولایت کابل

کمیسیون دسترسی به اطلاعات در هماهنگی با دفتر مطبوعاتی ولایت کابل برنامه آگاهی دهی را با حضورداشت محترم عین الدین بهادری رییس کمیسیون دسترسی به اطلاعات و محترمه سلیمه نیکبین معاون امور. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۴/۱۵ - ۹:۴۳
Background image

نشست مشورتی با نهاد های مدنی به منظور توسعه و اصلاح سیستم آنلاین دسترسی به اطلاعات

آمریت رسیدگی به شکایات و آگاهی عامه کمیسیون دسترسی به اطلاعات به سلسله نشست های مشورتی خویش، با حضور داشت محترمه زهرا موسوی کمیشنر کمیسیون دسترسی به اطلاعات، امروز با نهاد های مدنی، در. . .

برگشت به اخبار